...

Kancelaria

Historia

Kancelaria LEX LEGALI powstała w 2015 r. we Wrocławiu, obecnie biuro Kancelarii od 2018 r. mieści się w Lubinie (woj. Dolnośląskie) na terenie „Zagłębia Miedziowego”. Misją Kancelarii LEX LEGALI jest stanie się jedną z największych kancelarii prawniczych w regionie oraz czołową w kraju wśród firm prawniczych zajmujących się obsługa korporacyjną przedsiębiorców. Kancelaria LEX LEGALI zapewnia doradztwo prawne na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Wachlarz oferowanych usług jest szeroki, dotyczy wsparcia w prowadzonej działalności gospodarczej przez co realizowana jest idea „Kancelarii Biznesu”. Posiadane kwalifikacje prawników Kancelarii LEX LEGALI umożliwiają obsługę nie tylko polskich, ale i zagranicznych podmiotów. Kwalifikacje Kancelarii LEX LEGALI doceniają stali Klienci, dzięki czemu, do ich grona należą jedne z największych podmiotów na terenie woj. dolnośląskiego i całego kraju. Zwracamy dużą uwagę na jakość i bezpieczeństwo informacji, a misją Kancelarii LEX LEGALI jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. W związku ze stałym rozwojem Kancelarii, który opieramy na fachowej wiedzy naszych prawników i współpracowników.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół

Marcin Chrostek

Radca prawny

Główny radca prawny Kancelarii LEX LEGALI – założyciel. Wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Podstawy teoretyczne wykonywania zawodu zdobył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe uzyskiwał pracując w największych kancelariach prawniczych we Wrocławiu, a następnie współpracując z czołową międzynarodową korporacją  podatkową KPMG.

Działalność zawodową skupia na prawie spółek i prawie gospodarczym. Zajmuje się również skomplikowanymi procesami cywilnymi oraz doradza przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności. Ma duże doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sporach przed sądami powszechnymi.

Prywatnie pasjonat historii, powieści Johna Grishama i fantastyki np. Jarosława Grzędowicza, fan wioślarstwa na Odrze.

Jakub Pacan

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy współpracujący z Kancelarią LEX LEGALI. Od 2014 roku posiada wpis na listę doradców podatkowych (nr wpisu 12481). Doświadczenie zdobywał w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki w ich praktykach podatkowych zlokalizowanych we Wrocławiu. Prowadzący zajęcia teoretyczne z Prawa Finansowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz autor artykułów w tytułach takich jak Przegląd Podatkowy czy Dziennik Gazeta Prawna.. Prywatnie pasjonat podróży górskich – zarówno w formie wędrówek pieszych jak i przez pokonywanie problemów wspinaczkowych.

Telefon

Email:

podatki@lexlegali.com

“Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.”

Sam Walton, założyciel i twórca potęgi sieci handlowej Wall-Mart

Przewiń do góry Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.