Doradztwo podatkowe

Kompleksowe doradztwo podatkowe jest naturalnym uzupełnieniem kompetencji Kancelarii LEX LEGALI w zakresie rejestracji, przekształceń i prowadzenia spółek.
Za pomocą doradców podatkowych z doświadczeniem w największych firmach tej branży, Kancelaria LEX LEGALI umożliwia klientom regularne rozwiązywanie bieżących problemów podatkowych.
Portfolio naszych usług oferowanych klientom to m.in. stała obsługa doradcy podatkowego. Usługa polega na ustaleniu stałych dni (godzin), w których Klienci mają możliwość skorzystania z bezpośredniego wsparcia w tematach podatkowych.
Kancelaria LEX LEGALI zapewnia też wsparcie przy pojedynczych, konkretnych zagadnieniach podatkowych powstałych w odniesieniu do konkretnej transakcji lub procesu.
Szczególnym zainteresowaniem specjalistów kancelarii LEX LEGALI są podatkowe aspekty planowanych przekształceń i restrukturyzacji w biznesie. Podatkowe konsekwencje zawsze są rozpoznawane jako pierwotne ryzyka związane z budowaniem struktur korporacyjnych, w szczególności przy użyciu znaków towarowych czy wykorzystaniu różnych rozwiązań traktowanych jako schematy podatkowe.
Specjaliści LEX LEGALI zajmują się również profesjonalnym zastępowaniem klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi na dowolnym etapie postępowania. Zastępstwo obejmuje kompleksowe usługi w tym również sporządzanie pism procesowych, monitorowanie przebiegu postępowania, obowiązkowa obecność na posiedzeniach.
W obecnych czasach przy intensyfikacji zmian przepisów podatkowych w Polsce jak i w Europie niezmiernie ważne jest specjalistów Kancelarii LEX LEGALI wsparcie w zakresie obsługi podatkowej klientów.
Z chęcią podejmujemy się projektów polegających na sprawdzeniu poprawności procesów oraz kompletności dokumentacji podatkowej

Zapraszamy do kontaktu

Nasze usługi obejmują w szczególności:

Sporządzanie opinii w zakresie prawa podatkowego i zabezpieczenie transakcji.

Sporządzanie dokumentacji cen transferowych.

Restrukturyzacje struktur korporacyjnych.

Analizę struktur podatkowych w celu oceny ich wydajności i dostosowania do zmieniających się wymagań fiskusa.

Reprezentacja klientów przed organami skarbowym i sądami administracyjnymi.

Sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego.

Nasze usługi wykonujemy poprzez:

Doradztwo ad-hoc specjalisty

Dyżury doradcy podatkowego

Zastępstwo procesowe radcy prawnego i doradcy podatkowego

“Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego.”

Sam Walton, założyciel i twórca potęgi sieci handlowej Wall-Mart

Przewiń do góry